آزاده ولی پور

آزاده ولی پور

نویسنده

میثم استاک

میثم استاک

نویسنده

یونس خطیب

یونس خطیب

نویسنده

سلام ؛ ممنونیم از اینکه وقت گذاشتید و به تبعیت از حس کنجکاویتون این افتخار رو به ما دادید که درباره ما بخونید و بدونید .

ما عده ای علاقه مند به حوزه نویسندگی و نشر مطالب مفید در وب فارسی هستیم .

ما شرکت نیستیم و در وبسایت کانال پنج خانواده ایرانی سعی داریم تا مطالب مفیدی در خصوص آشپزی، اخبار، حوزه سلامت خانواده، آموزش مسایل جنسی و زناشویی، مقالات عمومی پزشکی و همینطور حوزه تفریح و سرگرمی که یکی از علاقه مندی هامون در خصوص نوشتن هست بنویسیم .

ما سعی داریم توی تمام حوزه هایی که لینکشون رو توی منو سایت قراردادیم مطالبی بنویسیم که واقعا کاربردی باشن، قرار نیست سخت و طولانی بنویسیم، هدفمون اینه که مطالب رو کوتاه کنیم تا وقت خواننده گرفته نشه و خوشحال میشیم هر کجای کار که مشکل داشت بهمون بگید تا برطرفش کنیم.

به طور متوسط هر روز بین ۱ الی ۳ مطلب مفید به سایت اضافه خواهیم کرد و این به دلیل این هست که هر کدوم از اعضای تیم ما مشغله کاری خودشون رو دارن و وقت نمی کنیم بیش از این مطلب بنویسیم اما قول میدیم که کم بنویسیم ولی مفید بنویسیم .

باز هم از شما ممنونیم که وقت گذاشتید و درباره تیم کانال پنج ایرانی خوندید. امیدواریم مطالب سایتمون مورد پسندتون قرار بگیره و باز هم به ما سر بزنید.