مساله تظاهر کردن خانم ها و دروغ گفتن خانم ها در رسیدن به ارگاسم یکی از مسایلی است که اگر جدی گرفته نشود می تواند در دراز مدت عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

دروغ گفتن خانم ها در رسیدن به ارگاسم

 

دروغ گفتن در رابطه و اینکه خانم وانمود کند که به ارگاسم رسیده اما اینطور نباشد دروغی بسیار بزرگ و آسیب زننده است و می تواند باعث ناراحتی های روانی جدی ای شود. این موضوع دلایل زیادی می تواند داشته باشد از جمله :

 • آماده نبودن خانم برای رابطه از لحاظ روانی
 • بی سوادی خانم از نقش طرفین در رابطه
 • احساس اشتباه اینکه اگر به مرد بگوید نتوانسته او را به ارگاسم برساند باعث آسیب به مرد شده
 • توجه کردن بیش از اندازه به لذت طرف مقابل (ایثار و از خودگذشتگی بی مورد و اشتباهی)
 • عدم هماهنگی در رابطه بین دو نفر از لحاظ جسمی
 • بازی کردن نقش همسر خوب
 • نرمال نشان دادن خود
 • جلوگیری از غرغر کردن های آقا بعد از رابطه
 • بدون هیجان شدن رابطه در صورت طولانی شدن یک مرحله رابطه و خستگی زن

 


اگر به ارگاسم نمیرسید دروغ نگویید !

 

این مساله که یک طرف رابطه نتوانسته طرف دیگری را به ارگاسم و رضایت جنسی برساند مساله ای نیست که اگر شما به همسرتان بگویید باعث رنجیده خاطر شدن وی شوید. مثل این است که شام امشب پرنمک شده و آقا به همسرش میگوید که برای فردا شب نمک کمتری در غذا استفاده کند. رابطه جنسی و زناشویی یک علم است و در هر کجای آن که به مشکل برخوردید می توانید با تحقیق، مراجعه به پزشک و همینطور تغییر نسبت به رفتار گذشته از پس آن برآمده و بعد از این بهتر عمل کنید.

با هر مشکل کوچکی که در رابطه جنسی به وجود آمد نباید نا امید شوید، امروزه هیچ مشکلی در روابط زناشویی نیست که قابل حل نباشد. مساله زودارضا بودن یا دیرارضا بودن یکی از ساده ترین مسایلی است که به راحتی حل می شود.

طریقه گفتن ارضا نشدن به همسر چگونه باید باشد ؟

شما می توانید قبل از اینکه این مساله را مطرح کنید شوهرتان را کاملا متوجه کنید که از این رابطه راضی هستید اما برای اینکه بیشتر لذت ببرید باید کمی تغییرات در رابطه ایجاد شود. مثلا اگر به زمان بیشتری برای ارضا شدن نیاز دارید پیشنهاد بدهید که از لوازم کمکی مثل انواع کاندوم های تاخیری یا قرص و اسپری استفاده کنید تا پس از مدتی به هماهنگی های لازم در رابطه با همسرتان دست پیدا کنید.

همینطور بعضی از خانم ها نیاز دارند که در حین رابطه کلمات عاشقانه بشنوند و در فضای رمانتیک به ارگاسم میرسند؛ اینجا کار شما خیلی راحت تر می شود و می تواند مقدمات آن را با ایجاد فضای رمانتیک، کمی اسباب و اثاثیه مورد نیاز مثل دو عدد شمع و چند گلبرگ گل روی تشک و ملایم کردن نور و … انجام دهید و در ادامه از همسرتان بخواهید که از کلمات عاشقانه برایتان استفاده کند، او نزدیک ترین شخص به شماست و اگر اینقدر با او صمیمی و راحت نباشید چه کسی را میخواهید برای این کار پیدا کنید.

یک رابطه جنسی خوب رابطه ای است که در زمان صحیح و مکان درست و در عالی ترین شرایط روحی و روانی انجام بپذیرد. دروغ گفتن خانم ها در رسیدن به ارگاسم از لحاظ روانپزشکان به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

 


 

برای به ارگاسم رسیدن خانم ها چه چیزهایی لازم است؟

 

 • مقدمات عاطفی
 • پیش نوازش
 • مدت زمان انجام رابطه

 

مقدمات عاطفی به این معناست که پیش از شروع رابطه نیازهای عاطفی خانم برطرف شود و از لحاظ حسی و عاطفی از طرف شوهر خود اشباع شده باشد. این مساله کمک بسیار زیادی به مساله ارگاسم در خانم ها می کند.

پیش نوازش یعنی مقدماتی که باعث تحریک زن می شود و هیجان و شور در او بر می انگیزد و اگر این مرحله اتفاق نیافتد ارگاسم به سختی صورت میگیرد و مرحله پیش نوازش البته یکی از مراحل لذت بخش رابطه است که بعید است هیچ زوجی به آن نپردازند.

سومین مساله که طول مدت زمان رابطه است و در نهایت باعث ارگاسم دو طرف می شود. اگر مساله زود ارضا بودن آقا باشد، در صورتی که با استفاده از کاندوم های تاخیری، اسپری و قرص های رایج حل نشود الزاما باید به پزشک مراجعه کند و این وظیفه خانم است که آقا را متقاعد کند که مراجعه به پزشک در مورد زودارضا بودن به هیچ عنوان خجالت آور نیست و حدود ۴۰% از آقایان ایرانی طبق آمار زود ارضا هستند و این می توانند به دلایل مختلفی از جمله مسایل روحی، مشکلات زندگی، مسایل زیست محیطی، داروهای مصرفی و خیلی چیزهای دیگر باشد و درمان زودارضایی به هیچ عنوان سخت و طولانی مدت هم نیست.

مساله دروغ گفتن خانم ها در رسیدن به ارگاسم در داشتن یک رابطه خوب، طولانی و اثربخش در زندگی اهمیت بسیاری دارد، آن را جدی بگیرید!