بزرگ کردن آلت تناسلی

از دغدغه های زوجین (خصوصا آقایان) برای برقراری روابط، مساله کوچک بودن آلت جنسی آقایان است. البته بنا بر تجربه و علم پزشکان ایرانی این مساله بیشتر یک فوبیا و ترس از موضوع است و مردهای ایرانی به دلیل بزرگ شدن در شرایط جوی ایران، ژنتیک و همچنین تغذیه خاص ما ایرانیان غالبا سایز آلت جنسی شان در یک حد نرمال بوده و این را باید از شریک جنسی شان پرس و جو کنند و بدون اینکه چنین چیزی مساله ساز شود نباید به دنبال راه درمان بگردند.
سایز آلت تناسلی در صورتی که در حالت نعوظ بین ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر باشد برای اکثر خانم های ایرانی مناسب است. اما به هر حال گاهی هم ممکن است بعضی دچار این مشکل باشند و دوست داشته باشند به جای استفاده از راه های شیمیایی و استفاده از لوازم و دستگاه های کمکی؛ به روش طبیعی این مشکل را حل کنند که در ادامه در پنج روش معجزه آسا به این مساله میپردازیم.
یکی از روش های کارآمد و کاملا طبیعی معروف در دنیا با نام پنیمور Penimore شناخته می شود که بر اساس تمرینات روزانه بنا شده و کاملا بدون عوارض می باشد. پنیمور سالهاست که برای بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان در کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرد و مورد توصیه اکثر پزشکان سکسولوژیست دنیاست.

ورزش کردن

هنگامی که جریان خون در آلت تناسلی بهبود پیدا کند و خون به خوبی گردش انجام دهد نعوظ بهتری صورت می گیرد. با انجام ورزش به صورت منظم شما می توانید جریان خون را به شدت بهبود ببخشید و در نتیجه در هنگام رابطه جنسی آلت مرد سفت تر خواهد بود.

اثر مواد غذایی در بزرگ کردن آلت

به حداقل رساندن مصرف چربی ها و جایگزین کردن آن با انواع سبزیجات تازه، میوه ها و انواع ماهی

سیگار، الکل و داروهای شیمیایی

هر چقدر به اینها علاقه داشته باشید، باز هم باید قبول کنید که مصرف این سه دسته اثر منفی زیادی روی نعوظ و رشد آلت تناسلی میگذارند.
  • کشیدن سیگار باعث تضعیف نعوظ (سفت ماندن آلت تناسلی) شده و ضمن ایجاد انقباض عروقی موجب ضعیف شدن آلت تناسلی می گردد.
  • اگر مشکل نعوظ و همچنین رشد کم آلت تناسلی خود را دارید و در این مدت که چنین احساسی دارید دارو مصرف میکنید، با پزشک خود مشورت کنید

 ماساژ کشاله ران

یکی از راه های مطمئن و همچنین طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی، ماساژ کشاله ران است. ماساژ همچون ورزش در گردش خون نقش بسزایی دارد و شما می توانید با ماساژ آلت و اطراف آن جریان خون را بهبود ببخشید

ویتامین ها و مکمل ها

استفاده از انواع ویتامین و مکمل، علی الخصوص ویتامین B12 جینسینگ باعث افزایش توان جنسی بوده و خود روابط جنسی و نعوظ های مرتب، محرکی است برای رشد آلت تناسلی ؛ همچنین این دسته ویتامین ها باعث افزایش اعتماد به نفس نیز در فرد می شود.